You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Akcesoria

Ślub to najważniejszy dzień w życiu Pary Młodej, więc warto zadbać o jego odpowiednią oprawę. Dekoracje i akcesoria weselne to bardzo ważna kwestia w planowaniu ślubu i wesela. Warto zawczasu wybrać takie akcesoria weselne, które będą oddawały planowany charakter imprezy.

Na samym ślubie nie może zabraknąć niezbędnych akcesoriów weselnych, takic...

Ślub to najważniejszy dzień w życiu Pary Młodej, więc warto zadbać o jego odpowiednią oprawę. Dekoracje i akcesoria weselne to bardzo ważna kwestia w planowaniu ślubu i wesela. Warto zawczasu wybrać takie akcesoria weselne, które będą oddawały planowany charakter imprezy.

Na samym ślubie nie może zabraknąć niezbędnych akcesoriów weselnych, takich jak pudełko na koperty, ozdoby na kieliszki, czy kotyliony. Same akcesoria weselne i dekoracje ślubne występują w wielu kolorach i wzorach do wyboru, więc na pewno wybierzecie dekoracje na ślub, które idealnie będą pasować do Waszej uroczystości.

Więcej

Akcesoria  Jest 48 produktów.

Podkategorie

 • pudełka na koperty

  Pudełka na koperty są niezbędnym dodatkiem na ceremonię ślubną, pozwolą w łatwy sposób zebrać pamiątki i koperty. Wybierzcie pudełka na koperty z imionami Pary Młodej.

  Pudełka na koperty doskonale sprawdzą się również dla orkiestry na ślubne dedykacje.

  Po weselu pudełka na koperty przydadzą się do przechowywania zebranych kartek z życzeniami i innych pamiątek z tej uroczystości. Mnóstwo wzorów do wyboru pozwoli dobrać najbardziej odpowiednią opcję.

 • inne
 • Dodatkowe bileciki
 • Kotyliony
 • Ozdoby na kieliszki

  Urocze i eleganckie ozdoby kieliszków do szampana to nieodzowny element na pierwszy małżeński toast, wprowadzą humorystyczny akcent i sprawią, że goście będą rozbawieni oryginalną dekoracją.

  Ozdoby kieliszków sprawią, że kieliszki Pary Młodej będą się fantastycznie prezentować na weselnym stole, dzięki oryginalnemu wyglądowi zachwycą gości i sprawią, że na długi czas zapadnie im w pamięci to wspaniałe uzupełnienie dla weselnej zastawy!

  Piękne winietki w kształcie motyli ozdobią kieliszki gości i sprawią, że dekoracja będzie się wspaniale prezentować na weselnym stole!

 • Tablice Rejestracyjne
 • Banery ślubne

  Banery ślubne pozwalają efektownie przystroić salę weselną. Banery ślubne doskonale sprawdzają się w wielu miejscach – przy wejściu na salę, na ścianie za stołem pary młodej, a także jako element kącika do robienia pamiątkowych zdjęć. W zasadzie od wyobraźni zależy w jaki sposób dodatki te zostaną wykorzystane :)

  Baner ślubny to produkt, który nie tylko pozwoli Wam obwieścić wszem i wobec dla kogo zebrali się w danej sali wszyscy goście, ale i uświetni wystrój pomieszczenia, dopełniając pozostałe dekoracje ślubne.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 48 elementów

Informacje

Nowe produkty

Najczęściej kupowane