You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Podziękowania  Jest 86 produktów.

Podkategorie

 • dla gości

  Jeśli szykujesz drobne podziękowania dla gości weselnych i zastanawiasz się jak je efektownie zapakować, to proponujemy pudełeczka dla gości weselnych. Podziękowania dla gości weselnych będą ładnie prezentować się na stołach i z pewnością mile zaskoczą gości skrywaną w nich niespodzianką.

  Piękne upominki to nie tylko eleganckie podziękowanie dla gości, ale też często pamiątka po wyjątkowej uroczystości. Pudełeczka to klasyczne podziękowania dla gości, wypełnione np. migdałami lub czekoladkami będą słodką niespodzianką w podziękowaniu za przybycie.

  Dekoracje weselne to nie tylko wystrój sali weselnej, to także wszystko to co jest na stole weselnym, czyli m.in. podziękowanie dla gości weselnych w postaci drobnych prezencików. Takie drobne prezenciki na weselu są doskonałym pomysłem. Jeśli podarujesz gościom weselnym pudełeczko personalizowane, tym bardziej podkreślisz wyjątkowość swojego ślubu i wesela. Warto zadbać o piękny wystrój swojego ślubu i wesela.

 • dla rodziców

  Podziękowania dla Rodziców to nieodzowny element każdej ceremonii ślubnej. Warto, aby prezent był zaskakujący, ale też wzruszający. Dlatego podziękowania dla rodziców w formie ozdobnej sztywnej koperty z wysuwana wkładką zawierające wzruszające podziękowania będzie miło wspominane zarówno przez nich jak i cała rodzinę.

  Podziękowania dla rodziców za pomoc w przygotowaniach do wesela i ślubu powinny być wyjątkowe i okazywać w piękny sposób Wasze uczucie do rodziców. Personalizowane podziękowania dla rodziców, świadków, chrzestnych, dziadków z datą uroczystości oraz imionami Pary Młodej staną się piękną pamiątką i na pewno znajdą w domu wyjątkowe miejsce pośród rodzinnych pamiątek.

 • Pudełka na ciasto

  Jak podziękować gościom na weselu? Miłym akcentem będzie wręczenie im ciasta w pięknym, ślubnym pudełku na ciasto weselne. Pudełka na ciasto weselne są świetną i stosunkowo niedrogą alternatywą dla przezroczystych i niezbyt eleganckich opakowań. To idealny podarunek, aby słodko podziękować Gościom za przybycie na wesele!

  W pudełkach na ciasto weselne można umieścić kawałek weselnego ciasta lub tortu. To wspaniały pomysł na słodkie podziękowania dla gości. Posiadamy w naszej ofercie pudełka na ciasto weselne w wielu wzorach do wyboru - idealne na podziękowanie gościom za obecność na weselu. Będzie to nie tylko smaczne podziękowanie, ale też pozwoli wyrazić wdzięczność za przybycie każdego gościa. Sprawicie, że każdy z gości weselnych poczuje się wyjątkowo a przyjęcie zostanie miło zapamiętane przez zaproszonych gości.

 • Pudełka na alkohol

  Oprócz pudełka z ciastami często goście otrzymują alkohol. W przypadku wręczania gościom pamiątkowej wódki weselnej lub innego alkoholu, przydadzą się ozdobne pudełka na alkohol weselny. Jeżeli planujecie wręczyć gościom na pożegnanie butelki z alkoholem warto je odpowiednio zapakować. Zapakuj upominek dla swoich gości w wyjątkowo eleganckie pudełko na alkohol jednocześnie sprawisz, że alkohol będzie pięknie zapakowany i ucieszy każdego gościa!

  Oferowane pudełka dostępne są w różnych kolorach i wzorach do wyboru.

 • Zawieszki do Podziękowań

  Mini zawieszki do podziękowań, do sękacza, na ciasto

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 86 elementów

Informacje

Nowe produkty

Najczęściej kupowane