You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Ekologiczne

Ekologiczne zaproszenia ślubne

Ostatnio coraz więcej osób dbających o środowisko, wybiera ekologiczne zaproszenia na ślub.

Nasze ekologiczne zaproszenia wykonujemy z najwyższej jakości kolorowych papierów z recyklingu, które doskonale się uzupełniają i nadają naturalny oraz elegancki wygląd, często do przewiązania używamy naturalnego sznurka. Za...

Ekologiczne zaproszenia ślubne

Ostatnio coraz więcej osób dbających o środowisko, wybiera ekologiczne zaproszenia na ślub.

Nasze ekologiczne zaproszenia wykonujemy z najwyższej jakości kolorowych papierów z recyklingu, które doskonale się uzupełniają i nadają naturalny oraz elegancki wygląd, często do przewiązania używamy naturalnego sznurka. Zaproszenia w stylu ekologicznym zachwycają prostotą i wyrażają zamiłowanie do świata natury oraz troskę o środowisko. Zaproszenia w stylu ekologicznym można dostosować do swoich indywidualnych wymagań, wybierając rodzaj zdobień, tłoczeń i kolorystykę. Ekologiczne zaproszenia ślubne w fantastyczny sposób oddadzą wyjątkowy nastrój Waszego wesela.

Podobne ekologiczne wzory i materiały pojawić się mogą także na winietkach, zawieszkach na alkohol, księdze gości czy w pozostałych dekoracjach sali. Ekologiczne zaproszenia są również bardzo romantyczne, a ich naturalne, delikatne i ciepłe barwy sygnalizują zapraszanym gościom bardziej lekki charakter i styl ceremonii.

Więcej

Ekologiczne  Jest 26 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 26 elementów

Informacje

Nowe produkty

Najczęściej kupowane