You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Kartki Wielkanocne

Kartki świąteczne dla firm - Wielkanocne

Kartki świąteczne wielkanocne są ściśle wpisane w naszą tradycję. Każde zbliżające się święta Wielkanocne to idealna okazja do wysłania kartki świątecznej z logo firmy. Tego typu gest jest zawsze mile odbierany przez klientów oraz sprzyja budowaniu pozytywnych relacji partnerskich na linii firma-kontrahen...

Kartki świąteczne dla firm - Wielkanocne

Kartki świąteczne wielkanocne są ściśle wpisane w naszą tradycję. Każde zbliżające się święta Wielkanocne to idealna okazja do wysłania kartki świątecznej z logo firmy. Tego typu gest jest zawsze mile odbierany przez klientów oraz sprzyja budowaniu pozytywnych relacji partnerskich na linii firma-kontrahent. Mimo rosnącej popularności Internetu i elektronicznie wysyłanych życzeń, ręcznie wykonywane kartki świąteczne firmowe z logo pozwalają odbiorcy poczuć się wyjątkowo. Jednocześnie zadbasz o wizerunek swojej firmy. Warto pomyśleć w tym wiosennym czasie ciepło o swoich dotychczasowych klientach, jak również o potencjalnych przyszłych kontrahentach.

Obecnie coraz więcej osób dbających o środowisko, wybiera wielkanocne kartki świąteczne ekologiczne. Nasze ekologiczne kartki dla firm wykonujemy z najwyższej jakości kolorowych papierów z recyklingu, które doskonale się uzupełniają i nadają naturalny oraz elegancki wygląd, często do przewiązania używamy naturalnego sznurka. Kartki świąteczne wielkanocne z logo w stylu ekologicznym zachwycają prostotą i wyrażają zamiłowanie do świata natury oraz troskę o środowisko. Na wszystkich kartkach świątecznych każdy Klient może umieścić swoje własne i niepowtarzalne życzenia wraz z kolorowym logo firmy. Do każdej kartki dodawana jest koperta.

Więcej

Kartki Wielkanocne  Jest 6 produktów.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Informacje

Najczęściej kupowane